Reklam Yönetimi

Saba Medya

Reklam Yönetimi

Reklam yönetimi; sosyal medyada, arama motorlarında ve çeşitli dijital mecralarda doğru hedef kitleye ulaşmanızı sağlayarak kârlılık oranınızı artırır. Tabii ki bu işlem, her platform ve hedef kitle özelinde farklı tekniklerle uygulanır.

Etkili reklam stratejileri kurgulayan ve bunları titizlikle hayata geçiren firmamız, reklam bütçenizi en verimli şekilde kullanır. Siz de dijitalin gücünden maksimum derecede faydalanarak çarpıcı reklamlarla müşteri portföyünüzü genişletmek ve kazancınızı yükseltmek için bizi tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Reklam Yönetimi

SEM pazarlama, arama motorlarında görünür olmanıza imkân tanıyan reklam çeşitlerini kapsar. Sosyal medya reklamcılığı ise; Instagram, Facebook, Twitter ve Youtube gibi platformlarda gerçekleştirilen reklamları içerir. Google Ads (Google AdWords), dönüşüm reklamları ve buna benzer pek çok reklam modeli firmamız tarafından profesyonel şekilde uygulanır. Böylece düşük maliyet ile daha fazla satış fırsatı yakalar, müşteri potansiyelinizi artırarak daha geniş bir hedef kitleye hitap etme şansı bulursunuz. Firmamızın kurumsal reklam yönetimi çerçevesinde gerçekleştirdiği bazı faaliyetler ise şöyle sıralanabilir:

Reklam Yönetimi Fiyatları

Bu hizmette sabit bir fiyatlandırma olmayıp, pek çok faktöre göre değişik fiyat aralıklarıyla karşılaşmanız mümkündür. Örneğin;

  • Hangi platformlarda reklam yayınlamak istediğiniz,
  • Bunun için ayrılan bütçe,
  • Reklam çıkılacak sektörün ve anahtar kelimelerin zorluğu, aranma hacmi, rekabet oranı,
  • Hedef kitleniz gibi unsurlar fiyatlandırmayı etkiler.

Daha detaylı bilgi için firmamıza başvurabilir; markanız, ürün ve hizmetleriniz için en uygun reklam çözümlerine cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Hemen Teklif Alın!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adım 1 / 2
Adınız Soyadınız
Teklif Al
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adım 1 / 2
Adınız Soyadınız
×