SEO

Saba Medya

SEO Hizmeti

Arama motoru optimizasyonu olarak tanımlanan SEO; web sitesinin kullanıcı odaklı hâle gelmesi ve iyi sıralama alması için yapılan çalışmalar bütünüdür. Şu bir gerçek ki, herkes kendi sitesinin ilk sayfada olmasını arzu eder. Lâkin çoğu site bunu hak etmez. İşte firmamız SEO hizmeti kapsamında, sitenizi ilk sayfada yer almaya lâyık duruma getirip ardından hedeflediğiniz anahtar kelimelerde yükselmesini sağlar.

Sizi internetin ara sokaklarından kurtararak ana caddesine taşıyacak olan firmamız, görünürlüğünüzü artırmak ve müşteri potansiyelinizi genişletmek için gerekli bilgi, tecrübe ve donanıma sahiptir. Daha fazla ziyaretçi kazanmak, daha çok trafik elde etmek ve daha yüksek kârlılık oranına ulaşmak istiyorsanız, SEO hizmeti için tercihinizi bizden yana kullanarak farkımızı projelerinize yansıtabilirsiniz.

Kurumsal SEO Hizmetleri

Güncel algoritmaları yakından takip ederek çalışmalarına uyarlayan firmamız, dar kalıplardan, ezberlenmiş ve eski yöntemlerden uzaktır. Her siteye özgü bir yol haritası çıkararak hedefe adım adım emin adımlarla ilerleyen firmamız, daima en yeni ve etkili metodlardan faydalanır. Bu kapsamda, kurumsal SEO hizmetleri alanındaki başlıca faaliyetlerimiz şöyle sıralanabilir: Site İçi SEO: Siteniz tasarımsal, yazılımsal ve içeriksel açıdan değerlendirilerek eksikler ve hatalar giderilir. Site Dışı SEO: Backlink, tanıtım yazısı, paravan blog, SEM pazarlama, sosyal medya paylaşımları ve dijital reklam gibi çalışmaları kapsar. Sizi, sıralama almak istediğiniz anahtar kelimelerde iyi bir konuma getirmeyi amaçlar. Yerel SEO: Bölgesel arama sorgularında sitenizin bilinirliğini artıran bu hizmet, belirli bir yerdeki hedef kitlenize ulaşmanızı mümkün kılar. Global SEO: Hayaliniz küresel çapta tanınmak, sınırları aşarak uluslararası yayın yapmak ise bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Böylelikle sitenizin farklı ülkelerdeki hedef kitleleriniz tarafından da kolayca bulunmasını sağlayarak yurt dışındaki ziyaretçilerinize erişirsiniz.

SEO Hizmeti Fiyatları

Yukarıdaki her bir uygulama kendi içerisinde farklı alt hizmetlere ayrılır. Tüm sitelerin gereksinimleri, müşterilerin talepleri ve sektörel ihtiyaçlar da farklılık gösterir. Bu nedenle SEO hizmetleri fiyatları standart olmayıp, projeye göre değişir.

Bu hususta ayrıntılı bilgi ve en cazip fiyatlandırma teklifleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Hemen Teklif Alın!

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adım 1 / 2
Adınız Soyadınız
Teklif Al
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Adım 1 / 2
Adınız Soyadınız
×